БИЗОН диапазонындағы ең өнімді машина диаметрі 16 мм-ге дейінгі саңылауларды әртүрлі материалдарда (бұрғылардың сәйкес түрлерін орнату кезінде) жылдам, тиімді және оңай орындауға көмектеседі. БИЗОН - Сіздің жұмыстағы ең жақсы көмекшіңіз
Әртүрлі материалдардан жасалған дайындамаларда тесіктерді жасау үшін (бұрғылардың тиісті түрлерін орнату кезінде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Қосымша параметрлер | |
| Шпиндельдің жүрісі | 100 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 93х41х32 |
| Бұрғы диаметрі | 1.5-16 |
| Авариялық тоқтату түймесі | Иә |
| Шпиндель конусы | MT2 |
| Бекіту жинағы | 1 |
| Қаптамадағы салмағы | 50 |
| Бұйымның салмағы | 46 |
| Негіз материалы | Шойын |
| Қуат | 550 |
| Кілттер жинағы | 1 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Кілті бар патрон | 1 |
| Патронның қонуы | В16 |
| Негіздің өлшемі | 430х260 |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 225х230 |
| Шпиндель - негіз арақашықтығы | 550 мм |
| Шпиндель - үстел арақашықтығы | 395 мм |
| Шпиндельдің қалпын және еңкею бұрышын реттеу | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Түсіру механизмінің тұтқасы | 3 |
| Бұрғылау станогы | 1 |
| Тіреу | 1 |
| Кронштейні бар жұмыс үстелі | 1 |
| Картридж түрі | жұдырықшалы |
| Қысқыштар | 1 |
| Жылдамдықтар саны | 5 |