Гипсокартонға арналған дюбельдер жоғары сапалы материалдардан жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Тұрмыста әртүрлі жеңіл салмақты элементтер мен конструкцияларды бекіту үшін кеңінен қолданылады.
Гипсокартонға шамдарды, люстраларды, тақтайшаларды, тақтайшаларды және т.б. бекітуге арналған. өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың көмегімен (жинаққа кірмейді).
| Артикул | 4-301285 |
|---|---|
| Ұзындығы (L) , мм | 33 |
| Ұшы | бұрғы |
| Бұранданың диаметрі, мм | 12 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 14 |
| Қаптамасы, дана | 50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жіптің диаметрі | 1/2" |
| Қалпақтың диаметрі | 14 мм |
| Ұзындығы (L) | 33 мм |
| Ұшы | Бұрғы |
| Қаптама | 50 |