Қуатты және көп функциялы джигсо ағаштан және оның туындыларынан жасалған дайындамаларды, сондай-ақ пластмассаларды қиғаш бұрыштарда, радиуста және еңіспен аралауға, сондай-ақ бұрғылауға, тегістеуге, жылтыратуға және басқа да гравюра жұмыстарына арналған - кез келген шебер үшін тамаша таңдау
Ағаштан және оның туындыларынан жасалған дайындамаларды, сондай-ақ пластмассаларды қиғаш бұрыштармен, радиус бойымен және еңіспен аралау үшін, сондай-ақ бұрғылау, тегістеу, жылтырату және басқа да гравюра жұмыстары үшін (иілгіш білікті пайдаланған кезде)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| станок түрі | қыл аралы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шаң шығару құбырының сыртқы/ішкі диаметрі | 38/45 |
| Қосымша кестені кірістіру | 1 |
| Өлшемдері | 79X45.5X48 |
| Патроны бар иілгіш білік | 1 |
| Иілгіш білік патронының диаметрі | 10 мм |
| Пилканың ұзындығы | 133 мм |
| Патронның кілті | 1 |
| Макс. дайындаманың биіктігі | 51 мм |
| Дайындаманың ең үлкен ені | 457 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 25 |
| Бұйымның салмағы | 22 |
| Қуат | 250 |
| Кернеу | 220±10%/50 |
| Кесу орнын үрлеу | Жоқ |
| Резеңке тірек | 4 |
| Шаңсорғышты қосу | Иә |
| Жарықтандыру | Иә |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 625х330 |
| Айналымдарды реттеу | Иә |
| Жұмыс үстелінің еңкею бұрышын реттеу | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Джигсо станогы - 1 дана. | 1 |
| Гравердің қызметі | Иә |
| Тістердің қадамы | 18 TPI |
| имбусты кілт | 1 |