Жылжымалы сөрелері бар жәшік құралдың ыңғайлы сақталуын және оған қол жеткізуді ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Кең тұтқа тартпаның ауырлық центрін ауыстыруға көмектеседі, бұл ыңғайлы және ыңғайлы тасымалдауды қамтамасыз етеді
Құралдар мен керек-жарақтарды сақтау үшін қолданылады
| Артикул | 38163-18 |
|---|---|
| Ұзындығы, мм | 454 |
| Ені, мм | 210 |
| Биіктігі, мм | 230 |
| Алмалы-салмалы сөре | Жоқ |
| Ұйымдастырушы | Иә |
| Корпус және қақпақ материалы | Металл / Пластик |
| Қалам материалы | Металл |
| Жылжымалы | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 230 мм |
| Ұзындығы | 454 мм |
| Ені | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус және қақпақ материалы | Металл / Пластик |
| Қалам материалы | металл |
| Ұйымдастырушы | Иә |
| Жылжымалы | Иә |
| Алмалы-салмалы сөре | Жоқ |