
2 220 ₸
1 930 ₸
Гипсокартонға арналған дюбельдер жоғары сапалы материалдардан жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Тұрмыста әртүрлі жеңіл салмақты элементтер мен конструкцияларды бекіту үшін кеңінен қолданылады.
Гипсокартонға шамдарды, люстраларды, тақтайшаларды, тақтайшаларды және т.б. бекітуге арналған. өздігінен бұрап тұратын бұрандалардың көмегімен (жинаққа кірмейді).
| Артикул | 4-301255 |
|---|---|
| Ұзындығы (L) , мм | 23 |
| Бұранданың диаметрі, мм | 12 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 14 |
| Қаптамасы, дана | 100 |
| Дюбель БҰРАНДА | 100 23 мм |
| Орнату құралы | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жіптің диаметрі | 1/2" |
| Қалпақтың диаметрі | 14 мм |
| Ұзындығы (L) | 23 мм |
| "ДРИВА" дюбелі | 100 23 мм |
| Қаптама | 100 |
| Орнату құралы | 1 |