БИЗОН шеберінің ою-өрнек құралы шеберханаларда да, өз қолдарымен жасаушыларда да қолдануға өте ыңғайлы.
Штамп беріктігі 800Н/мм2 дейінгі көміртекті және легирленген болаттардағы, түсті металдардағы, пластмассалардағы сыртқы метрикалық жіптерді кесуге немесе калибрлеуге арналған.
| Артикул | 4-28022-12-1.5 |
|---|---|
| Ою | М12 |
| Бұранданың қадамы, мм | 1.5 |
| Материал | Аспаптық болат 9ХС |
| Кесілетін бұранда түрі | Сыртқы метрикалық |
| Құлама түрі | қолмен |
| Қалып нысаны | дөңгелек |
| Қалыптың сыртқы диаметрі, мм | 38 |
| Қалыптың қалыңдығы, мм | 10 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| бұранды қадамы | 1.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қалыптың сыртқы диаметрі | 38 мм |
| Материал | Аспаптық болат 9ХС |
| Ою | М12 |
| Кесілетін бұранда түрі | Сыртқы метрикалық |
| Құлама түрі | Қолмен |
| Қалыптың қалыңдығы | 10 мм |
| Қалып нысаны | Дөңгелек |