Аспалы құлыптар БИЗОН шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Құпиялылықтың сенімді механизмі, жоғары сапалы компоненттер және сапаны үздіксіз бақылау пайдалану кезінде сенімділік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Аспалы құлып жол сөмкелері мен чемодандарды құлыптауға арналған. Құлып қоңыржай және суық климаты бар аймақтарда пайдаланылуы мүмкін.
| Артикул | 37130-25 |
|---|---|
| Корпустың өлшемі, мм | 25х12х21 |
| Иіннің диаметрі, мм | 4 |
| Корпус материалы | жез |
| Садақ материалы | болат |
| Цилиндрлік механизмнің материалы | жез |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Иіннің биіктігі, мм | 14.5 |
| Иіннің ені, мм | 12.5 |
| Автоматты жабу | Иә |
| Кілт түрі | классикалық |
| Кілттер саны, дана | 2 |
| Корпустың жабыны | лактау |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Құлып | 1 |
| Кілт | 2 |
| Кілттерге арналған сақина td>d>1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Иә |
| Бұғау биіктігі | 14.5 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 4 мм |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Құлып | 1 |
| Кілт | 2 |
| Кілттер саны | 2 дана |
| Кілттерге арналған сақина | 1 |
| Садақ материалы | Болат |
| Корпус материалы | Жез |
| Цилиндрлік механизмнің материалы | Жез |
| Корпустың жабыны | лактау |
| Кілт түрі | классикалық |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Бұғау ені | 12.5 мм |