Аспалы құлыптар БИЗОН шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Құпиялылықтың сенімді механизмі, жоғары сапалы компоненттер және сапаны үздіксіз бақылау пайдалану кезінде сенімділік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Аспалы құлып шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Құлыпты ауыр ауа райы жағдайында пайдалануға болады.
| Артикул | 37212-40 |
|---|---|
| Корпустың өлшемі, мм | 50х32х43 |
| Иіннің диаметрі, мм | 8 |
| Корпус материалы | болат |
| Садақ материалы | болат |
| Цилиндрлік механизмнің материалы | жез |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Иіннің биіктігі, мм | 51 |
| Иіннің ені, мм | 20 |
| Автоматты жабу | Иә |
| Кілт түрі | классикалық |
| Кілттер саны, дана | 3 |
| Корпустың жабыны | пластикалық қаптама |
| Ұзартылған қол | Иә |
| Құлып | 1 |
| Кілт | 3 |
| Кілттерге арналған сақина | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты жабу | Иә |
| Бұғау биіктігі | 51 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 8 мм |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Құлып | 1 |
| Кілт | 3 |
| Кілттер саны | 3 дана |
| Кілттерге арналған сақина | 1 |
| Садақ материалы | Болат |
| Корпус материалы | Болат |
| Цилиндрлік механизмнің материалы | Жез |
| Корпустың жабыны | пластикалық қаптама |
| Кілт түрі | классикалық |
| Ұзартылған қол | Иә |
| Бұғау ені | 20 мм |