Аспалы құлыптар БИЗОН шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Құпиялылықтың сенімді механизмі, жоғары сапалы компоненттер және сапаны үздіксіз бақылау пайдалану кезінде сенімділік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Аспалы құлып шаруашылық үй-жайларды және тұрмыстық заттардың барлық түрлерін құлыптауға арналған. Құлыпты ауыр ауа райы жағдайында пайдалануға болады.
| Артикул | 37227-60 |
|---|---|
| Корпустың өлшемі, мм | 60х20х43 |
| Иіннің диаметрі, мм | 11 |
| Корпус материалы | болат |
| Садақ материалы | болат |
| Цилиндрлік механизмнің материалы | жез |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Иіннің биіктігі, мм | 30 |
| Иіннің ені, мм | 26 |
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Кілт түрі | компьютерлік |
| Кілттер саны, дана | 3 |
| Корпустың жабыны | хроммен қаптау |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Құлып | 1 |
| Кілт | 3 |
| Кілттерге арналған сақина > | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Автоматты жабу | Жоқ |
| Бұғау биіктігі | 30 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Шыңдалған қол | Иә |
| Құлып | 1 |
| Кілт | 3 |
| Кілттер саны | 3 дана |
| Кілттерге арналған сақина | 1 |
| Садақ материалы | Болат |
| Корпус материалы | Болат |
| Цилиндрлік механизмнің материалы | Жез |
| Корпустың жабыны | хроммен қаптау |
| Кілт түрі | компьютерлік |
| Ұзартылған қол | Жоқ |
| Бұғау ені | 26 мм |