11 477 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Жиналмалы БИЗОН пышағы ағаш, пластмасса, маталарды кесуге арналған. Күнделікті шаруашылық жұмыстары мен туризм үшін тамаша шешім. Ол жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған және кез келген ер адамға тамаша сыйлық болады.
Ағашты, пластмассаларды, маталарды кесу үшін қолданылады.
| Артикул | 47713 |
|---|---|
| Жүзінің ұзындығы, мм | 95 |
| Пышақтың қалыңдығы, мм | 2.75 |
| Тұтқаның материалы | алюминий, ағаш |
| Пышақ материалы | тот баспайтын болат 95Х18 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 205 |
| Жиналмалы | Иә |
| Бекіткіш түрі | сызықтық |
| Жиынтықта сертификаттың болуы | Иә |
| Серрейторлық ішінара қайрау | Жоқ |
| Жүздің өлшемі | |
|---|---|
| жүздің ұзындығы | 95 мм |
| Жүздің қалыңдығы | 2.75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жалпы ұзындығы | 205 мм |
| Пышақ материалы | тот баспайтын болат 95Х18 |
| Тұтқаның материалы | алюминий, ағаш |
| Жиынтықта сертификаттың болуы | Иә |
| Бекіткіш түрі | сызықтық |
| Серрейторлық ішінара қайрау | Жоқ |
| жиналмалы | Иә |