17 745 ₸
15 430 ₸
Жиналмалы БИЗОН пышағы ағаш, пластмасса, маталарды кесуге арналған. Күнделікті шаруашылық жұмыстары мен туризм үшін тамаша шешім. Ол жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған және кез келген ер адамға тамаша сыйлық болады.
Ағашты, пластмассаларды, маталарды кесу үшін қолданылады.
| Артикул | 47717 |
|---|---|
| Жүзінің ұзындығы, мм | 120 |
| Пышақтың қалыңдығы, мм | 5.6 |
| Тұтқаның материалы | алюминий |
| Пышақ материалы | тот баспайтын болат 95Х18 |
| Жалпы ұзындығы, мм | 265 |
| Жиналмалы | Иә |
| Бекіткіш түрі | сызықтық |
| Жиынтықта сертификаттың болуы | Иә |
| Серрейторлық ішінара қайрау | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Тұтқаның материалы | Алюминий |
| Жүздің өлшемі | |
| жүздің ұзындығы | 120 мм |
| Жүздің қалыңдығы | 5.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жалпы ұзындығы | 265 мм |
| Пышақ материалы | тот баспайтын болат 95Х18 |
| Жиынтықта сертификаттың болуы | Иә |
| Бекіткіш түрі | сызықтық |
| Серрейторлық ішінара қайрау | Иә |
| жиналмалы | Иә |