2 336 ₸
Кәсіби Т-700 құбыр кескіш кескіш мыс, жез, алюминий және болат жұқа қабырғалы құбырларды дәл кесу үшін құбыр кескіштерде ауыстырылатын жұмыс элементі ретінде пайдаланылады. Көп сатылы шынықтырумен және қайраумен легирленген болат.
Мыс, жез, алюминий және болат жұқа қабырғалы құбырларды дәл кесуге арналған құбыр кескіштердегі ауыстырылатын жұмыс элементтері ретінде.
| Артикул | 23711-3-18 |
|---|---|
| Кесілетін құбырдың диаметрі, мм | - |
| Құбырлардың материалы | - |
| Корпус материалы | - |
| Ерекшелігі | - |
| Түрі | Кесетін элемент |
| Жүзінің диаметрі, мм | 18 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 5 |
| Отырғызу тесігі ауданындағы қалыңдық, мм | 3 |
| Материал | Қоспаланған болат |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пышақтың диаметрі | 18 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 5 мм |
| Материал | Қоспаланған болат |
| Корпус материалы | - |
| Құбырлардың материалы | - |
| Ерекшелігі | - |
| Түрі | Кесетін элемент |
| Отырғызу тесігі ауданындағы қалыңдық | 3 мм |