БИЗОН шеберінің ою-өрнек құралы шеберханаларда да, өз қолдарымен жасаушыларда да қолдануға өте ыңғайлы.
Штамп беріктігі 800Н/мм2 дейінгі көміртекті және легирленген болаттардағы, түсті металдардағы, пластмассалардағы сыртқы метрикалық жіптерді кесуге немесе калибрлеуге арналған.
| Артикул | 4-28022-08-1.25 |
|---|---|
| Ою | М8 |
| Бұранданың қадамы, мм | 1.25 |
| Материал | Аспаптық болат 9ХС |
| Кесілетін бұранда түрі | Сыртқы метрикалық |
| Құлама түрі | қолмен |
| Қалып нысаны | дөңгелек |
| Қалыптың сыртқы диаметрі, мм | 25 |
| Қалыптың қалыңдығы, мм | 9 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| бұранды қадамы | 1.25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қалыптың сыртқы диаметрі | 25 мм |
| Материал | Аспаптық болат 9ХС |
| Ою | М8 |
| Кесілетін бұранда түрі | Сыртқы метрикалық |
| Құлама түрі | Қолмен |
| Қалыптың қалыңдығы | 9 мм |
| Қалып нысаны | Дөңгелек |