

54 836 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026Мақсаты:
техникалық паспортта белгіленген параметрлерге сәйкес тораптардың, құрылғылар мен агрегаттардың бекітпелерін тарту күшін бақылау.
Қолданылу саласы:
Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станциялары (ТҚС), автосервистер, автошеберханалар.
Техникалық сипаттамалар:
| Қосу алаңы | 1/2 (12,7 мм) |
| Бақыланатын тарту күші | 28-ден 210 Нм-ге дейін |
| Рұқсат етілген қателік шегі | ±4 % |
| Салмағы, кг | 1,683 |
Жинақтау:
• Крутящий кілт.
• Өндірушінің төлқұжаты.
• Қорап.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Қысқыш күш | 210 H*m |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мин. күш, Н*м | 28 |
| Макс. күш, Н*м | 210 |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Нет |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Насадки в комплекте | Нет |