Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 03 шілде 2026Фирманың 3/8 форматты МАСТАК жиынтығы шағын және орта бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған.
Бастар аспаптық хромванадийлі болаттан жасалған, бастардың жиегінде жұмыс кезінде қолдың сырғып кетуін болдырмайтын арнайы ойық бар. Жиынтықтың құрамына кіретін ысырма классикалық нұсқада жасалған – реверсті ауыстырып-қосқыш жалаушасы, бастарды бекіту және ысыру түймесі. Ратчет тұтқасы майлар мен бензиннің әсеріне ұшырамайтын екі компонентті материалдардан жасалған. Ратчетке арналған жөндеу жинағы сатылымда бар.
Жинақ пластик ұстағышта жеткізіледі, жинақты сақтауға да, тасымалдауға да ыңғайлы.
Жиынтықтың құрамы
| 45 тіс, 200 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| Шаршы | 3/8" |
| Жиынтықтағы саны | 11 д. (дана) |
| мысталған құрал | Жоқ |
| Жұмыс профилі | Алты қырлы кілт |
| Max өлшемі | 19 мм |
| Min өлшемі | 6 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрал түрі | тұйық бастар жинағы |