24 807 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026Мақсаты:
Осы жиынтықтағы шеткі бастар айналу моментін құралдан бекіткіштерге жылдам бұрап алу немесе бұрау үшін беру үшін қолданылады, терең орнатылған гайкалар мен болттарды монтаждау/бөлшектеу үшін жарамды.
Қолданылу саласы:
Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станцияларында (СТОА), автосервистерде және авто жөндеу шеберханаларында.
Ерекшеліктері:
• Басы арнайы қорытпадан жасалған аспаптық легирленген хром-ванадий болаттан жасалған.
• Мастак маркалы бастарды дайындау технологиясы құралдарға ерекше беріктік пен жоғары сенімділік беретін термиялық өңдеуден кейін ыстықтай соғу әдісін қамтиды.
• Хромдалған жабын құралдарды коррозиядан қорғайды.
• Бас жиегіндегі арнайы ойық жұмыс кезінде оператордың қолында сырғып кетуді болдырмайды.
Техникалық сипаттамалар:
| Қону алаңы | 3/8 (9.53 мм) |
| 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19 | |
| бар | |
| аспаптық болат Cr-V | |
| 220 х 130 х 30 | |
| 0,62 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| Шаршы | 3/8" |
| Жиынтықтағы саны | 9 д. (дана) |
| мысталған құрал | Жоқ |
| Жұмыс профилі | Алты қырлы кілт |
| Max өлшемі | 19 мм |
| Min өлшемі | 6 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрал түрі | тұйық бастар жинағы |