349 248 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| Құралдың ұзындығы | 485 мм |
| Қысқыш күш | 200 H*m |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 40 Нм |
| Max усилие | 200 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Прямоугольный паз | 14х18 мм |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | Болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Насадки в комплекте | Рожковые |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 3.8 |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 70 мм |