

178 432 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/4" |
| Қысқыш күш | 1000 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 200 Нм |
| Max усилие | 1000 Нм |
| Түрі | электрондық (цифрлық) |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | AA/пальчиковая(R6;LR6;FR6) |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Насадки в комплекте | Нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Салмағы (кг) | 2.34 |
| Ені | 110 мм |
| Биіктігі | 80 мм |