148 512 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 50 Нм |
| Max усилие | 225 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Вид резьбы | для левой и правой резьбы |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Ұзындығы | 640 мм |
| Салмағы (кг) | 1.566 |
| Ені | 60 мм |
| Биіктігі | 60 мм |