144 704 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 135 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 25 Нм |
| Max усилие | 135 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | нет |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Провессиональный |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.428 |
| Ұзындығы | 610 мм |
| Ені | 60 мм |
| Биіктігі | 60 мм |