180 064 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 330 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 70 Нм |
| Max усилие | 330 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 2.586 |
| Ұзындығы | 890 мм |
| Ені | 100 мм |
| Биіктігі | 80 мм |