

113 152 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/4" |
| Қысқыш күш | 20 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 4 Нм |
| Max усилие | 20 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | есть |
| Тексеру | нет |
| Материал | CrV |
| Тауар сыныбы | Провессиональный |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Насадки в комплекте | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 0.638 |
| Ұзындығы | 370 мм |
| Ені | 65 мм |
| Биіктігі | 65 мм |