

141 440 ₸
Жіберу 25 сәуір 2026| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | King Tony |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 3/8" |
| Қысқыш күш | 100 H*m |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Min усилие | 20 Нм |
| Max усилие | 100 Нм |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | нет |
| Тексеру | нет |
| Материал | Болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | Жоқ |
| Насадки в комплекте | Нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 1.314 |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Ені | 62 мм |
| Биіктігі | 62 мм |