Бетонды бұрғылау бойынша ұзақ еңбекті қажет ететін жұмыстарда бетонға бұрғыларды қолдану ұсынылады. Бұл тұрмыстық және құрылыстағы сенімді және дәлелденген құрал, SDS-plus қысқышы бар орташа және ауыр соққылы балғамен бұрғылауға арналған.
Бетонда, гранитте, кірпіште, таста және қатты әктастарда соққылы бұрғылауға арналған. SDS-plus қысқышы бар жеңіл және орташа балғамен бұрғыларда қолданылады.
| Артикул | 29315-260-10 |
|---|---|
| Бұрғы диаметрі, мм | 10 |
| Бұрғы ұзындығы, мм | 260 |
| Бұрғының жұмыс ұзындығы, мм | 210 |
| Ұштықтың түрі | екі тілімді |
| Ұштықтың геометриясы | классикалық түзу |
| Ұштықтың материалы | ВК8 |
| Бұрғы корпусының материалы | болат 40Х |
| Спираль түрі | Күшейтілген өзегі бар 4С спираль |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұштықтың геометриясы | классикалық түзу |
| Бұрғы диаметрі | 10 мм |
| Бұрғы ұзындығы | 260 мм |
| Бұрғы корпусының материалы | болат 40Х |
| Ұштықтың материалы | ВК8 |
| Бұрғының жұмыс ұзындығы | 210 мм |
| Ұштықтың түрі | екі тілімді |
| Спираль түрі | Күшейтілген өзегі бар 4С спираль |