Биметалл тәжі Бизон металл, ағаш, ДСП, гипсокартон және қатты пластмассаларды бұрғылау кезінде құрылыс пен өндірістегі ең күрделі міндеттерді орындау үшін арнайы жасалған.
Металл, ағаш, ДСП, гипсокартон және қатты пластмассаларды бұрғылау кезінде қолданылады. Бұрғыларда, жеңіл перфораторларда және стационарлық станоктарда соққысыз бұрғылау режимінде қолданылады.
| Артикул | 29531-H6-1 |
|---|---|
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі, мм | 38 |
| Тістердің материалы | Жоғары жылдамдықты болат М42(Р6М5К8) |
| Тістер геометриясының типі | прогрессивті ажырасқандар |
| Корпус материалы | легирленген серіппелі болат |
| Жиынтыққа кіретін тәждер | 6 20, 22, 25, 30, 35, 60, |
| тәждерге арналған ұстағыш | 1 32-200мм, |
| Адаптер | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтыққа кіретін тәждер | 6 20, 22, 25, 30, 35, 60, |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 38 мм |
| Тістердің материалы | Жоғары жылдамдықты болат М42(Р6М5К8) |
| Корпус материалы | легирленген серіппелі болат |
| Адаптер | 1 |
| Тістер геометриясының типі | прогрессивті ажырасқандар |
| тәждерге арналған ұстағыш | 1 32-200мм, |