Бизонның биметалл тәждеріне арналған жабдық металды, ағашты, ДСП, гипсокартонды және қатты пластмассаларды бұрғылау кезінде құрылыс пен өндірістегі ең күрделі міндеттерді орындау үшін арнайы жасалған.
Диаметрі 30-152 мм биметалдық қашауларға арналған ұстағышпен және 10 мм шанағы бар левис бұрғыларымен үйлесімді. Имбус кілтімен бірге жеткізіледі.
| Артикул | 29539-140 |
|---|---|
| тәждердің диаметрі 32-152мм,, мм | - |
| Жалғастырушы бұранда | - |
| Құйрық | - |
| Шанақтың өлшемі, мм | - |
| Бұрғы материалы | - |
| Корпус материалы | - |
| Штифттердің болуы | - |
| тәждердің диаметрі 14-30мм,, мм | - |
| Бұрғы диаметрі: 6,3 мм, , мм | - |
| Ұзындығы, мм | 140 |
| Қону алтыбұрышы | 10 мм |
| ұзартқыш сым | 1 140 мм |
| имбус кілті | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | - |
| Бұрғы материалы | - |
| Штифттердің болуы | - |
| Қону алтыбұрышы | 10 мм |
| Жалғастырушы бұранда | - |
| Ұзартқыш сым | 1 140 мм |
| Құйрық | - |
| тәждердің диаметрі 14-30 мм | - |
| тәждердің диаметрі 32-152мм | - |
| имбус кілті | 1 |