Бизонның биметалл тәждеріне арналған жабдық металды, ағашты, ДСП, гипсокартонды және қатты пластмассаларды бұрғылау кезінде құрылыс пен өндірістегі ең күрделі міндеттерді орындау үшін арнайы жасалған.
Ұзартқыш сым ағашта, пластмассада, металда үлкен тереңдікте және жету қиын жерлерде тесіктерді бұрғылау кезінде қолданылады.
| Артикул | 29539-300 |
|---|---|
| тәждердің диаметрі 32-152мм,, мм | - |
| Жалғастырушы бұранда | - |
| Құйрық | - |
| Шанақтың өлшемі, мм | - |
| Бұрғы материалы | - |
| Корпус материалы | - |
| Штифттердің болуы | - |
| тәждердің диаметрі 14-30мм,, мм | - |
| Бұрғы диаметрі: 6,3 мм, , мм | - |
| Ұзындығы, мм | 140 |
| Қону алтыбұрышы | 10 мм |
| ұзартқыш сым | 1 300 мм |
| имбус кілті | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | - |
| Бұрғы материалы | - |
| Штифттердің болуы | - |
| Қону алтыбұрышы | 10 мм |
| Жалғастырушы бұранда | - |
| Ұзартқыш сым | 1 300 мм |
| Құйрық | - |
| тәждердің диаметрі 14-30 мм | - |
| тәждердің диаметрі 32-152мм | - |
| имбус кілті | 1 |