
458 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Аралық полипропиленді дюбельдер элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Олар күнделікті өмірде сөрелерді, шкафтарды, картиналарды, арматураларды, сантехниканы және т.б. Бекіту үшін кеңінен қолданылады. Дюбельдің аралық бөлігі материалға бекітілген кезде пішінін өзгертеді.
Элементтер мен конструкцияларды қатты құрылыс материалдарына (бетон, кірпіш, табиғи тас) орнату үшін. Дюбельді негізге бекіту оған бұранданы бұрау кезінде пайда болады (жеткізілім пакетіне кіреді). Алдын ала бұрғылаудың диаметрі: 6 мм.
| Артикул | 30661-06-40 |
|---|---|
| Диаметрі (D) , мм | 6 |
| Ұзындығы (L) , мм | 40 |
| Бұранданың диаметрі (Ds), мм | 4 |
| Бұранданың ұзындығы (Ls), мм | 50 |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі, мм | 6 |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т), мм | 55 |
| Қаптамасы, дана | 10 |
| Дюбель | 10 6х40 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 10 4х50 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Диаметрі (D) | 6 мм |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 6 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранданың диаметрі (Ds) | 4 мм |
| Ұзындығы (L) | 40 мм |
| Бұранданың ұзындығы (Ls) | 50 мм |
| Дюбель | 10 6х40 мм |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т) | 55 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 10 4х50 мм |
| Қаптама | 10 |