
496 ₸
Жіберу 03 шілде 2026ЕУРО аралық дюбельдер жоғары сапалы полипропиленнен жасалған және әртүрлі элементтер мен конструкцияларды жүк көтергіш негізге бекіту үшін қолданылады. Құрылыста және тұрмыста сөрелерді, шкафтарды, суреттерді, шамдарды, сантехниканы және т.б. бекіту үшін кеңінен қолданылады. Дюбель бекітілмеген бөліктен және бекіту кезінде оның өлшемін (пішінін) өзгертетін аралық (жұмыс) аймақтан тұрады.
Элементтер мен конструкцияларды қатты құрылыс материалдарына (бетон, кірпіш, табиғи тас) орнату үшін. Дюбельді бекіту оған бұранданы бұрау арқылы жүзеге асырылады (жеткізу көлеміне кіреді). Алдын ала бұрғылаудың диаметрі: 6 мм.
| Артикул | 30662-06-30 |
|---|---|
| Диаметрі (D) , мм | 6 |
| Ұзындығы (L) , мм | 30 |
| Бұранданың диаметрі (Ds), мм | 3.5 |
| Бұранданың ұзындығы (Ls), мм | 40 |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі, мм | 6 |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т), мм | 40 |
| Қаптамасы, дана | 15 |
| Дюбель | 15 6х30 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 15 3,5х40 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Диаметрі (D) | 6 мм |
| Алдын ала бұрғылаудың диаметрі | 6 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранданың диаметрі (Ds) | 3.5 мм |
| Ұзындығы (L) | 30 мм |
| Бұранданың ұзындығы (Ls) | 40 мм |
| Дюбель | 15 6х30 мм |
| Бұрғылаудың ең аз тереңдігі (Т) | 40 мм |
| Өздігінен бұрап тұратын бұранда мырышталған | 15 3,5х40 мм |
| Қаптама | 15 |