БИЗОН плитка кескіш - дұрыс таңдау! Қаттылығы жоғары керамикалық плиткаларды аса дәл кесуге мүмкіндік береді. Күшейтілген тіректермен және қаттылығы жоғары керамикалық плиткалармен жұмыс істеуге арналған қатайтқышы бар платформамен жабдықталған. Жұмыс ресурсы 15х6х1,5 мм ұлғайтылған алмалы-салмалы кескіш элементпен жабдықталған.
Қалыңдығы 5-тен 15 мм-ге дейінгі керамикалық плиткаларды кез келген бұрышта кесуге арналған.
| Артикул | 33191-30 |
|---|---|
| Тіліктің ұзындығы, мм | 300 |
| Түрі | роликті |
| Тақтайшаның қалыңдығы, мм | 5-15 |
| Тақтайша кескіштің салмағы, кг | 1.5 |
| Кескіш элементтің сыртқы диаметрі, мм | 15 |
| Кескіш элементтің ішкі диаметрі, мм | 6 |
| Кескіш элементтің қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Плитка кескіштің салмағы | 1.5 кг |
| Түрі | Роликті |
| Кескіш элементтің сыртқы диаметрі | 15 мм |
| Кескіш элементтің ішкі диаметрі | 6 мм |
| Кесу ұзындығы | 300 мм |
| Кесу элементінің қалыңдығы | 1.5 мм |