11 707 ₸
Жіберу 03 шілде 2026БИЗОНДЫ жылтырату және тегістеу құралдарының даусыз артықшылықтары олардың жоғары өнімділігі, жұмыс істеу мерзімін ұзарту және әртүрлі материалдарды өңдеуде пайдаланудың әмбебаптығы болып табылады.
Жинақ ағаш, металл және лак-бояу жабындары бойынша жылтырату-тегістеу жұмыстарын жүргізу кезінде бұрғыны немесе бұрғыны пайдалана отырып қолданылады.
| Артикул | 3591-125-H7 |
|---|---|
| Өңдеу материалы | Металл, лак-бояу жабындары, түсті металдар, ағаш, |
| Ауыстырмалы саптамалардың жұмыс диаметрі, мм | 125 |
| Саптамаларды бекіту түрі | Velcro арқылы |
| Қолдану түрі | Бұрғылар мен қашауларда тегістеу және жылтырату |
| Максималды айналу жиілігі | 12200 айн/мин |
| Пластикалық тірек табақ | Д 125мм |
| Болат адаптер Бұрғы / бұрғы | Д8мм / М14 |
| Абразивті қағаздан жасалған шеңберлер (Р80-Р320) | Д 125мм |
| Жылтырататын киіз саптама | Д 125мм |
| Жылтырататын көбікті саптама | Д 125мм |
| Табиғи жүннен жасалған жылтырату қондырмасы | Д 125мм |
| Жасанды жүннен жасалған жылтырату қондырмасы | Д 125мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Абразивті қағаздан жасалған шеңберлер (Р80-Р320) | Д 125мм |
| Максималды айналу жиілігі | 12200 айн/мин |
| Өңдеу материалы | Металл, лак-бояу жабындары, түсті металдар, ағаш, |
| Пластикалық тірек табақ | Д 125мм |
| Жасанды жүннен жасалған жылтырату қондырмасы | Д 125мм |
| Табиғи жүннен жасалған жылтырату қондырмасы | Д 125мм |
| Жылтырататын көбікті саптама | Д 125мм |
| Жылтырататын киіз саптама | Д 125мм |
| Ауыстырылатын саптамалардың жұмыс диаметрі | 125 мм |
| "Бұрғы / бұрғы" болат адаптері | Д8мм / М14 |
| Саптамаларды бекіту түрі | "Velcro" арқылы |
| Қолдану түрі | Бұрғылар мен қашауларда тегістеу және жылтырату |