

38 479 ₸
33 460 ₸
Жиналмалы БИЗОН арбасы салмағы максималды рұқсат етілген жүк көтергіштігінен аспайтын әртүрлі жүктерді тасымалдау үшін қолданылады.
Салмағы максималды рұқсат етілген жүк көтергіштігінен аспайтын әртүрлі жүктерді тасымалдау үшін қолданылады.
| Артикул | 38750-60 |
|---|---|
| Жүк көтергіштігі, кг | 60 |
| Жақтау материалы | алюминий |
| Негіз материалы | алюминий |
| Жиналмалы құрылым | Иә |
| Бекіткіш резеңке таспа жиынтықта | Иә |
| Тұтқаны биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Негіздің ұзындығы, мм | 280 |
| Негіздің ені, мм | 390 |
| Тұтқаның максималды биіктігі, мм | 1100 |
| Бүктелген күйдегі ені, мм | 390 |
| Бүктелген күйдегі биіктігі, мм | 630 |
| Бүктелген күйдегі қалыңдығы, мм | 60 |
| Жақтау профилінің қимасы | төртбұрыш |
| Жақтау профилінің қалыңдығы, мм | 1.1 |
| Дөңгелектің диаметрі, мм | 127 |
| Шаруашылық, жиналмалы арба | 1 |
| Резеңке бекіткіш бау | 1 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бүктелген күйдегі биіктік | 630 мм |
| Жүк көтергіштігі | 60 т |
| Дөңгелектің диаметрі | 127 көлем |
| Негіздің ұзындығы | 280 мм |
| Бекіткіш резеңке таспа жиынтықта | Иә |
| Тұтқаның максималды биіктігі | 1100 мм |
| Негіз материалы | Алюминий |
| Жақтау материалы | Алюминий |
| Жиналмалы құрылым | Иә |
| Тұтқаны биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Жақтау профилінің қимасы | Төртбұрыш |
| Шаруашылық арба | 1 жиналмалы |
| Бүктелген күйдегі қалыңдық | 60 мм |
| Жақтау профилінің қалыңдығы | 1.1 мм |
| Бүктелген күйдегі ені | 390 мм |
| Негіздің ені | 390 мм |
| Резеңке бекіткіш бау | 1 |