
39 250 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Шатырға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар құрамында көміртегі жоғары болат штангадан жасалған. Бұранданың геометриясын бақылау штанганы калибрлеуден басталады және дайын бұйымның өлшемдерін мұқият тексерумен аяқталады. Болаттың нормативтік қаттылығына термиялық өңдеу арқылы қол жеткізіледі. Беттік қаттылық мин. 560HV, өзектегі қаттылық 240-425HV. Қалыңдығы 2 мм EPDM тығыздағышы бар шайба бұрғыланған тесікті тығыздау үшін шатыр материалына мықтап басылады. Алтыбұрышты розетка көп айналу моментіне төтеп бере алады және бұранданы бұрауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Шатыр материалдарын ағаш қаптамаға (металл конструкцияларға) бекіту үшін
| Артикул | 4-300310-55-032 |
|---|---|
| Диаметрі, мм | 5.5 |
| Ұзындығы (L) , мм | 32 |
| Шайбаның диаметрі (Dw), мм | 15.90-16.15 |
| Төсемнің қалыңдығы (Ar) , мм | 2 |
| Кілт өлшемі (S) , мм | 7.8-7.9 |
| Бұранданың диаметрі (D) , мм | 5.28-5.46 |
| Бұрғы диаметрі (dp) , мм | 4.48-4.70 |
| Бұрғы ұзындығы (ds) , мм | 7 |
| Бұранда қадамы (Pi) , мм | 1.81 |
| Қаптамасы, дана | 1600 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Диаметрі | 5.5 |
| Ұзындығы (L) | 32 мм |
| Бұрғы ұзындығы (ds) | 7 мм |
| Төсемнің қалыңдығы (Ar) | 2 мм |
| Қаптама | 1600 |
| Жіптің қадамы (Pi) | 1.81 мм |