268 640 ₸
233 600 ₸
Қалыңдатқыш пен біріктіргіштің функцияларын біріктіретін құрама станок қалыңдығы 120 мм-ге дейін және ені 254 мм-ге дейін ағаш дайындамаларын өңдеуге қабілетті. Пайдалану оңай және арнайы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін БИЗОН станогы кез келген ағаш шеберханасының функционалдығын айтарлықтай кеңейтеді.
Ағаштан жасалған жалпақ дайындамаларды базалық жазықтықты алдын ала өңдей отырып, қалыңдығы бойынша өлшемге бір жақты тегістеп сүргілеу үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 103x52x44 |
| Сүргілеу тереңдігі (граусмус) | 2 мм |
| Сүргілеу тереңдігі (фугалау) | 3 мм |
| Шаң жинағышқа қосылу диаметрі | 100 мм |
| Кронштейні бар қорғаныш тақтайша | 1 |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманың макс. қалыңдығы (гаусс) | 120 мм |
| Макс. сүргілеу ені | 254 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 40 |
| Бұйымның салмағы | 33.5 |
| Мин. сүргілеу ұзындығы (гаусс) | 80 мм |
| Дайындаманың минималды қалыңдығы (қалыңдығы) | 5 мм |
| Қуат | 1600 |
| Кілттер жинағы | 1 |
| Бекіткіштер жинағы | 1 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Бекіткішпен параллель тоқтау | 1 |
| Тапсыру | белдік |
| Тіреу | 1 |
| Басу | 2 |
| Шаң жинағыш | 1 |
| Резеңке тірек | 4 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Тұтқа | 1 |
| Автоматты беру жылдамдығы | 6 м/мин |
| Станок | 1 |
| Станок түрі | Қалыңдатқыш-фугалық |
| Итергіш | 1 |
| Бекіткіш | 1 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 9000 айн/мин |
| Пышақтарды орнатуға арналған үлгі | 1 |
| Сүргілеу ені | 254 мм |