Кәсіби компрессорлар БИЗОН белдікпен басқарылатын құрылғы ұзақ мерзімді қарқынды пайдалануға арналған. Өндіріс немесе құрылыс үшін оңтайлы таңдау болып табылады, пневматикалық құралдар мен керек-жарақтардың кең ауқымында пайдалануға болады. Өндірушінің ұсыныстарына сәйкес дұрыс пайдаланылған жағдайда компрессорлардың деректер ресурсы кемінде 7200 сағатты* құрайды.
• Белдік жетегі компрессор бөлшектерінің тозуға төзімділігін арттыру арқылы қызмет ету мерзімін ұзартады:
- тікелей жетекпен салыстырғанда айналымдар саны азырақ
- қозғалтқыштағы ең жоғары жүктемелерді тегістейді
- қозғалтқышты жақсы салқындату, себебі компрессордан жылу шықпайды
- екі қуатты шойын цилиндр және алюминий басы
• Жұмыс құралын қосуға арналған фитингтердің екі түрі – "майшабақ" және жылдам ажыратқыш ¼
• "Майшабақ" штуцерін ½ Ішкі бұрандасы бар кез келген басқа штуцерге ауыстыру мүмкіндігі
• Қосымша ресиверді немесе жалғағышты жалғау мүмкіндігі
• Шамадан тыс жүктемелерден қорғау
• Қалпына келтірілетін термоқауіпсіздік
• Автоматты пневмоэлектрлік ажыратқыш
• Ресивердегі және шығудағы қысымды екі манометрдің көмегімен бақылау
• Әрбір фитинг арқылы ауа ағынын бөлек реттеу
• Ауыстырылатын ауа сүзгісі
• Механикалық қысымды босату клапаны
• Тасымалдауға ыңғайлы эргономикалық тұтқа мен дөңгелектер
Ірі гараж шаруашылығында, автопаркте, құрылыс алаңында немесе күнделікті толық жүктемесі бар шағын өндірісте жұмыс істеу үшін қолданылады.
Сипаттамалары:
| Артикул | БКПМ-360-50- Р-2.2 |
| Серия | КӘСІБИ МАМАН |
| Макс. өндіреді. | 360 л/мин |
| Ресивердің көлемі | 50 л |
| Қуат | 2200 Вт |
| Макс. қысым | 10 Атм |
| Компрессор түрі | поршеньді |
| Түрі | майлы |
| Жетек түрі | белдік |
| Штуцер түрі | клапаны бар жылдам босатылатын 1/4 + "Майшабақ" 5,5 мм |
| Кернеу | ~220 В / 50 Гц |
| Өлшемдері | 79,8х42,5х69,8 см |
| Бұйымның салмағы | 48,2 келі |
| Қаптамадағы салмағы | 52,3 келі |