211 048 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Құрама станок ағаш бұйымдарының бетін тегістеп сүргілеу (фугалау), сондай-ақ бір операциядан екіншісіне оңай ауыса отырып, берілген өлшемге (қалыңдату) сүргілеу арқылы өңдеуге арналған. Пайдалану оңай және арнайы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін БИЗОН станогы кез келген ағаш шеберханасының функционалдығын айтарлықтай кеңейтеді.
Ағаштан жасалған жалпақ дайындамаларды базалық жазықтықты алдын ала өңдей отырып, қалыңдығы бойынша өлшемге бір жақты тегістеп сүргілеу үшін.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Өлшемдері | 86x46x43 |
| Сүргілеу тереңдігі (граусмус) | 2 мм |
| Сүргілеу тереңдігі (фугалау) | 3 мм |
| Шаң жинағышқа қосылу диаметрі | 100 мм |
| Кронштейні бар қорғаныш тақтайша | 1 |
| Пышақтар саны | 2 |
| Дайындаманың макс. қалыңдығы (гаусс) | 120 мм |
| Макс. сүргілеу ені | 204 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 31 |
| Бұйымның салмағы | 27.5 |
| Мин. сүргілеу ұзындығы (гаусс) | 80 мм |
| Дайындаманың минималды қалыңдығы (қалыңдығы) | 5 мм |
| Қуат | 1500 |
| Кілттер жинағы | 1 |
| Бекіткіштер жинағы | 1 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Бекіткішпен параллель тоқтау | 1 |
| Тапсыру | белдік |
| Басу | 2 |
| Шаң жинағыш | 1 |
| Резеңке тірек | 4 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Тұтқа | 1 |
| Автоматты беру жылдамдығы | 8 м/мин |
| Станок | 1 |
| Станок түрі | Қалыңдатқыш-фугалық |
| Итергіш | 1 |
| Бекіткіш | 1 |
| Сүргілеу білігінің айналу жиілігі | 9000 айн/мин |
| Пышақтарды орнатуға арналған үлгі | 1 |
| Сүргілеу ені | 204 мм |