Автоматты қосу және өшіру, қозғалтқышты қорғауға арналған термиялық сақтандырғыш, жоғары өнімділік қасиеттері және қарапайым конструкциясы бау-бақша учаскелерінде, резервуарлар мен су қоймаларын құрғату кезінде, тереңдіктен (ұңғымалардан, ұңғымалардан) су алуды ұйымдастыру кезінде таза және ластанған суды айдау үшін сенімді және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді. аэрация және дренаж жүйелерінде қолданылатын биіктікке жеткізу. Сорғының қызмет ету мерзімін ұзарту үшін тек жоғары сапалы материалдар пайдаланылады. Осы сорғының көмегімен сіз тапсырманы оңай шеше аласыз.
Резервуарлар мен су қоймаларынан суды автоматты түрде айдау, құдықтардан, ұңғымалардан су алуды және биіктікке жеткізуді ұйымдастыру.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өлшемдері | 24x19x41 |
| Электрлік қорғаныс класы | 1 |
| Макс. орнату тереңдігі | 7 м |
| Макс. судың температурасы | 35 °С |
| Өткізілетін бөлшектердің макс.өлшемі | 1 мм |
| Қаптамадағы салмағы | 9.1 |
| Бұйымның салмағы | 8.6 |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Мин. судың қалдық деңгейі | 25 мм |
| Мин. су алу деңгейі | 40 мм |
| Қуат | 800 |
| Қысым | 30 м |
| Кернеу | 220±10% /50 |
| Сорғы | 1 |
| Судың белгіленген деңгейін ұстап тұру | Иә |
| Жалғастырушы бұранда | G1 |
| Өнімділік | 95 |
| Жұмыс тәртібі | Автоматты |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Қорғау дәрежесі | IP 68 |
| Термоқауіпсіздік | Иә |
| Түрі | Батырылатын |