

65 700 ₸
Жіберу 03 шілде 2026Сапалы және сенімді сорғылар БИЗОН автоматты түрде қосу және өшіру, қозғалтқышты қорғауға арналған термиялық сақтандырғыш, жоғары өнімділік қасиеттері бау-бақша учаскелерінде таза және ластанған суды айдау үшін, резервуарлар мен су қоймаларын құрғату кезінде, суды тереңдіктен (ұңғымалардан, ұңғымалардан) алуды ұйымдастыру үшін сенімді және қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз етеді. аэрация және дренаж жүйелерінде пайдаланылған кезде биіктікке жеткізу. Сорғының қызмет ету мерзімін ұзарту үшін тек жоғары сапалы материалдар пайдаланылады. Осы сорғының көмегімен сіз тапсырманы оңай шеше аласыз.
Сипаттамалары:
| Артикул | НПГ-Т3-750-С |
| Түрі | батырылатын |
| Түрі | дренажды |
| Номиналды тұтынылатын қуат | 750 Вт |
| Макс. өнімділік | 220 л/мин |
| Макс. орнату тереңдігі | 7 м |
| Макс. қысым | 8 м |
| Өткізілетін бөлшектердің макс. өлшемі | 35 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Жалғастырушы бұранда | 1'', 1 1/4'', 1 1/2'' |
| Термоқауіпсіздік | бар |
| Судың берілген деңгейін ұстап тұру | бар |
| Желілік кабельдің ұзындығы | 10 м |
| Электрлік қорғаныс класы | 1 |
| Қорғау дәрежесі | IP 68 |
| Кернеу | 220В/50Гц |
| Өлшемдері | 22 х 18 х 39,5 см |
| Бұйымның салмағы | 6 келі |
| Қаптамадағы салмағы | 6,5 келі |
Жинақтау:
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сорғы түрі | Дренаж |
| Судың сапасы | Лас |
| Максималды батыру тереңдігі | 7 м |
| Максималды қысым | 8 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 750 Вт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өткізу қабілеті | 13200 |