Мақсаты:
Осы жиынтықтағы шеткі бастар айналу моментін құралдан бекіткіштерге жылдам бұрап алу немесе бұрау үшін беру үшін қолданылады, терең орнатылған гайкалар мен болттарды монтаждау/бөлшектеу үшін жарамды.
Қолданылу саласы:
Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станцияларында (СТОА), автосервистерде және авто жөндеу шеберханаларында.
Ерекшеліктері:
• Басы арнайы қорытпадан жасалған аспаптық легирленген хром-ванадий болаттан жасалған.
• Мастак маркалы бастарды дайындау технологиясы құралдарға ерекше беріктік пен жоғары сенімділік беретін термиялық өңдеуден кейін ыстықтай соғу әдісін қамтиды.
• Хромдалған жабын құралдарды коррозиядан қорғайды.
• Бас жиегіндегі арнайы ойық жұмыс кезінде оператордың қолында сырғып кетуді болдырмайды.
Техникалық сипаттамалар:
| Қону алаңы | 1/4 |
| 5-13 | |
| 5 | |
| 13 | |
| 9 дана | |
| хром-ванадийлі болат | |
| 0,446 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| Шаршы | 1/4" |
| Жиынтықтағы саны | 9 д. (дана) |
| мысталған құрал | Жоқ |
| Жұмыс профилі | Алты қырлы кілт |
| Max өлшемі | 13 мм |
| Min өлшемі | 5 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрал түрі | тұйық бастар жинағы |