Жинақтау
Бастар мен керек-жарақтар 1/2
| 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм |
| 125, 250 мм |
| 45 тіс, ұзындығы 250 мм |
| 1 дана. |
| 3/8 х 1/2 |
Бастар мен керек-жарақтар 1/4
| Стандартты 6 қырлы ұштық бастар | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм |
| Ұзартқыштар стандартты | 50, 100 мм |
| Түймесі бар жалаушалы ысырма | 45 тіс, ұзындығы 125 мм |
| Кардан | 1 дана. |
| Кірістіруге арналған адаптер адаптері (бит) | F1/4 > F1/4 |
| 150 мм |
Енгізулер (биттер) 1/4 (6.35 мм)
| Бұрғылауға арналған ұстағышы бар қондырмалар жинағы | 31 пән |
Кілттер
| Біріктірілген кілттер | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 мм |
Бұрағыштар
| Филлипс крест жорықтары | №2 х 100 мм, №2 х 38 мм | |
| Саңылаулы саңылаулы | 5.5 х 100 мм, 6.5 х 38 мм, 8.0 х 200 мм |
Топсалы-ерінді аспап
| Біріктірілген тістеуіктер | ұзындығы 175 мм |
| Ауыспалы басып алу | ұзындығы 250 мм |
Басқа құрал
| Балға | 500 гр |
| Кернеу индикаторы | 6-24 жылы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| Жиынтықтағы құралдар саны | 88 |
| Қол құралдары жинағы | автокөлік құралдарының жиынтығы |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі (1) | Қол құралдарының жиынтығы |
| Қаптама түрі (1) | Пластикалық қап |