Мақсаты:
Техникалық паспортта белгіленген параметрлерге сәйкес тораптардың, құрылғылар мен агрегаттардың бекітпелерін тарту күшін бақылау.
Қолданылу саласы:
Автокөліктерге техникалық қызмет көрсету станциялары (ТҚС), автосервистер, автошеберханалар.
Техникалық сипаттамалар:
| Қосу алаңы | 1/2 (12,7 мм) |
| 70-тен 350 Нм-ге дейін | |
| ±4 % | |
| 2,875 |
Жинақтау:
• Крутящий кілт.
• Өндірушінің төлқұжаты.
• Қорап.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Мастак |
| мысталған құрал | Жоқ |
| жалғағыш бастарының мөлшері | 1/2" |
| Қысқыш күш | 350 H*m |
| Салмақ | 2.9 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мин. күш, Н*м | 70 |
| Макс. күш, Н*м | 350 |
| Түрі | Предельный |
| Ысырма | Есть |
| Тексеру | Жоқ |
| Материал | Болат |
| Тауар сыныбы | Кәсіби |
| Батареялар | Не требуются |
| Диэлектрлік жабын | нет |
| Қаптамасы туралы ақпарат | |
| Салмағы (кг) | 2.875 |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 70 мм |