Бензинді жік кескіштің оңтайлы техникалық сипаттамалары кез келген жағдайда тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тасымалдауды жеңілдететін дөңгелектердің және эргономикалық тұтқаның арқасында жұмыс мүмкіндігінше қарапайым және ыңғайлы болады. Төрт тактілі қозғалтқыш ақаусыз пайдалануды қамтамасыз етеді және қызмет ету мерзімі ішінде ең аз техникалық қызмет көрсетуді қажет етеді.
• Қосымша құбырлы жақтау тасымалдау кезінде қозғалтқышты қорғайды
• 80-90 мм-ге дейін кесуге қабілетті ұқсас үлгілермен салыстырғанда ұзартылған кесу тереңдігі 115 мм
• Диаметрі 25,4 және 50 мм болатын дискілерді орнату мүмкіндігі
• Ең жүктелген тораптардың сенімділігі үшін иінді білік пен диск осінің тіректеріндегі жоғары көтергіш подшипниктер
• Кесу тереңдігін реттеу және дроссельді басқару тұтқаларының ыңғайлы орналасуы
• Тасымалдау және сақтау кезінде орынды үнемдеуге арналған алынбалы тұтқа
• Жүк көтергіш жабдықпен жылжыту үшін жақтаудың жоғарғы жағында арнайы кронштейн қарастырылған
• Жылдам жанармай құю үшін жанармай багына оңай қол жеткізу
Техникалық сипаттамалар:
| Артикул | ЗШБ-350 Х |
| Үлгі | WS 350H |
| Диск, мм | 350/25.4 (50) |
| Макс. кесу тереңдігі, мм | 115 |
| Өнімділік, м/с | 60 |
| Қозғалтқыш | Honda GX160, 163 см3 |
| Қуаты, а.к./кВТ | 5.5/4.0 |
| Суға арналған бак, л | 12 |
| Бұйымның салмағы, кг | 69,5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 88 |
| Габариттік өлшемдері, мм (ЛхШхВ) | 1540x470x860 |
| Қаптаманың көлемі, см (ЛхШхВ) | 85х50х89 |
| Қаптама | Паллеттегі фанерадан жасалған жәшік |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Отырғызу тесігінің диаметрі | 25.4 мм |
| Кесудің максималды тереңдігі | 115 мм |
| Дискінің максималды диаметрі | 350 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 88 |