383 870 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Әсерлі кесу ұзындығы - 1200 мм плиткалардың барлық түрлерін кесуге арналған қуатты және жоғары дәлдіктегі құрал. Дискінің жылжымалы басының мойынтіректер жинағының кәсіби конструкциясы кесу сызығының жоғары дәлдігіне және вагонның жұмсақ жүруіне кепілдік береді. Суды мәжбүрлі түрде кесу орнына жеткізетін ылғалды кесу тиімді салқындатуға ықпал етеді және шаңның пайда болуына жол бермейді
Асбесті барлардан басқа, табиғи және жасанды плиткалардың (қаптау, еден, тротуар және т.б.) барлық түрлерін ылғалды кесуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Отырғызу тесігінің диаметрі | 25.4 мм |
| кесіктің максималды тереңдігі | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сумен салқындату | кесу аймағына беру |
| Аяқтарға резеңке ендірмелер (орнатылған) | 4 |
| Үстелдің биіктігі | 800 |
| 45°С бұрышпен қиғаш кесу тереңдігі | 40 мм |
| 90°С бұрышпен тура кесу тереңдігі | 65 мм |
| Дискінің диаметрі | 300 мм |
| Диск (орнатылған) | 1 |
| Кесу ұзындығы | 1200 мм |
| Қосымша үстел | 1 |
| Тұғырға арналған бітеуіш | 1 |
| Кілт | 2 |
| Дөңгелектер | 2 |
| Қаптамадағы салмағы | 74 |
| Бұйымның салмағы | 59 |
| Қуат | 1500 |
| Бекіткіштер жинағы | 1 |
| Қорек кернеуі | 220±10% /50 |
| Сорғы | 1 |
| Аяқтар (орнатылған) | 4 |
| Үстелді жабу | Резеңке |
| Кесте өлшемі | 1260х468 |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 |
| Тұтқа | 1 |
| Плитка кескіштің түрі | Стационарлық |
| Бұрыштық тірек | 1 |
| Сорғыға арналған сүзгі | 1 |
| Айналу жиілігі | 2950 |
| тақта кескіш | 1 |