БИЗОННЫҢ есік жапқыштары есіктердің автоматты түрде жабылуын қамтамасыз етеді. Конструкцияның қарапайымдылығы және сапаны үздіксіз бақылау бұйымның ұзақ қызмет ету мерзіміне және сенімділігіне кепілдік береді.
Есіктерді автоматты түрде жабу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Есіктің салмағы | 45 кг |
| Рычагтың диаметрі | 7 мм |
| Рычагтың ұзындығы | 180 мм |
| Жақынырақ | 1 |
| Қосымша кірістіру | 1 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Серіппе материалы | Болат |
| Бағыттаушы | 1 |
| Қамту | анодтау |
| Жұмыс органы | көктем |
| Жұмыс ресурсы | 200000 циклдар |
| Бекітпе арасындағы қашықтық | 90 мм |
| Никельмен қапталған бұранда | 4 |
| имбусты кілт | 1 HEX6 |