БИЗОН жүздері кәсіби қолдануға арналған. Жоғары ресурсқа ие, ұзақ мерзімді және сапалы жұмысты қамтамасыз етеді.
Бағыттаушы пластинаның ені 18 мм болатын пышақтарда ауыстырылатын жұмыс элементтері ретінде пайдаланылады. Олар әртүрлі материалдарды кесу үшін қолданылады: линолеум, кілем, гипсокартон, гипсокартон, шатыр материалдары, пластмасса, ағаш және т.б.
| Артикул | 09721-18-10 |
|---|---|
| Қаптамадағы қалақтардың саны, дана | 10 |
| Жүзінің ені, мм | 18.7 |
| Жүздің түрі | Сегменттелген |
| Пышақ материалы | У8А |
| Жүздер | 10 18мм |
| Пластикалық бокс | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| жүздің ені | 18.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы жүздер саны | 10 дана |
| Жүздер | 10 18мм |
| Пышақ материалы | У8А |
| Пластикалық бокс | 1 |
| Жүздің түрі | Сегменттелген |