

1 139 ₸
990 ₸
БИЗОН пинцет жинағы тұрмыстық және өнеркәсіптік қолдануға арналған арнайы құрал электрониканы жөндеуге таптырмас көмекші болып табылады
Мыналар үшін қолданылады: Ұсақ бөлшектерді ұстау, дәлме-дәл механикада жұмыс істеу, Жинақ: жұқа жақтары бар өздігінен қысылатын пинцет, арнайы қолдануға арналған иілген жақтары бар пинцет, жалпы қолдануға арналған стандартты жақтары бар пинцет, күнделікті өмірде және медицинада қолдануға арналған жалпақ және кең жақтары бар пинцет,
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 120 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тік пинцет | 1 120мм |
| Иілген жақтары бар пинцет | 1 120мм |
| Кең жақтары бар пинцет | 1 120мм |
| Жұқа жөкелері бар өздігінен қысылатын пинцет | 1 120мм |
| Өздігінен қысылатын | Иә |
| Губкалардың түрі | Түзу, сүйір жақтары. Қисық. Өздігінен қысылатын түзу. Жалпақ және кең жақтаулар. |