


725 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Метрикалық бекіткіштердің жиынтықтары қолданыстағы стандарттар мен техникалық талаптарға толық сәйкес келетін жоғары сапалы болаттан жасалған. Машина жасауда, аспап жасауда, құрылыста, тұрмыста және т.б. кеңінен қолданылады.
Құрылыста және машина жасауда бөлшектер мен конструкциялардың алмалы-салмалы бұрандалы қосылысын жасау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Гайка | 30 М4 |
| Ұзындығы | 16 |
| Метрикалық ою | М4 |
| Саңылау түрі | PH2 |
| Қаптама | 30 |
| Жіптің қадамы | 0.7 |
| Шайба | 30 д.4 мм |
| Серіппелі шайба | 30 д.4 мм |
| бұранда | 30 М4х16 мм |