



1 300 ₸
1 130 ₸
Болат құбыр қысқыштары ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және әртүрлі мақсаттағы құбырларды кез келген субстраттарға сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Құбыр метрикалық бұрандалардың көмегімен құбыр қысқышының ішіне мықтап бекітіледі. Жоғары сапалы резеңкеден жасалған тығыздағыш шуды тамаша оқшаулауды қамтамасыз етеді. Қамыт лентасының ені 20 мм құрайды.
Диаметрі 107-116 мм әртүрлі мақсаттағы құбырларды бекітуге арналған.
| Артикул | 37866-107-116 |
|---|---|
| Пайдалы диаметрі, мм | 107 - 116 |
| Таспаның қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Гайка өлшемі | М8 |
| Түйреуіштің ұзындығы, мм | 80 |
| Дюбельдің диаметрі, мм | 10 |
| Дюбельдің ұзындығы, мм | 50 |
| Пайдалы жүктеме , кН | 1.90 |
| Максималды ұсынылатын жүктеме , кН | 2.60 |
| Тығыздағыш материалы | резеңке |
| Дюбель материалы | полиэтилен |
| Жұмыс жүктемесі , кН | - |
| Бұзушы жүктеме , кН | - |
| 3 дана.: - Құбыр қысқышы 4 , 1 дана., - Сантехникалық шпилька М8х80 мм, 1 дана., - Дюбель 10х50 мм, 1 дана. | 1 4 (107-116мм) |
| Сантехникалық түйреуіш | 1 М8х80 мм |
| Дюбель | 1 10х50 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| гайка мөлшері | М8 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Дюбельдің диаметрі | 10 |
| Дюбельдің ұзындығы | 50 |
| Шпильканың ұзындығы | 80 мм |
| Дюбель | 1 10х50 мм |
| Максималды ұсынылатын жүктеме | 2.60 Кітап |
| Дюбель материалы | Полиэтилен |
| Тығыздағыш материалы | резеңке |
| Пайдалы жүктеме | 1.90 Кітап |
| Жұмыс жүктемесі | - |
| Таспаның қалыңдығы | 1.5 мм |
| Сантехникалық түйреуіш | 1 М8х80 мм |