

Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026БИЗОННЫҢ есік жапқыштары әр түрлі типтегі есіктердің (ішкі, сыртқы, арнайы мақсаттағы есіктер) автоматты түрде жабылуын қамтамасыз етеді. Өндірістің барлық кезеңдерінде сапаны үздіксіз бақылау бұйымның ұзақ қызмет ету мерзіміне және сенімділігіне кепілдік береді.
Есік жапқышы әртүрлі типтегі есіктердің автоматты түрде жабылуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Материал | Силумин |
| Түсі | Ақ |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Ені | 74 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Есіктің салмағы | 100 кг |
| Кепілдендірілген жұмыс циклдарының саны | 500000 |
| Жабу жылдамдығын реттеу | Иә |
| Сору жылдамдығын реттеу | Иә |
| Температуралық режим | -35-тен +60оС-қа дейін |