Төзімді металл жәшік көптеген құралдарды ыңғайлы және қауіпсіз сақтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Кең алюминий тұтқасы тартпаның ауырлық центрін ауыстыруға көмектеседі қажет болса
Құралдар мен керек-жарақтарды сақтау үшін қолданылады
| Артикул | 38155-18 |
|---|---|
| Ұзындығы, мм | 470 |
| Ені, мм | 240 |
| Биіктігі, мм | 215 |
| Алмалы-салмалы сөре | Иә |
| Ұйымдастырушы | Жоқ |
| Корпус және қақпақ материалы | Металл / Пластик |
| Құлып материалы | Металл |
| Қалам материалы | Пластик |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Зубр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 215 мм |
| Ұзындығы | 470 мм |
| Ені | 240 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құлып материалы | Металл |
| Корпус және қақпақ материалы | Металл / Пластик |
| Қалам материалы | Пластик |
| Ұйымдастырушы | Жоқ |
| Алмалы-салмалы сөре | Иә |